Annie Sloan Chalk Paint 0,12 l Chicago Grey

0.12 l
Vydatnost
13 m²/l

• , zakoupeno v Patina House

Pokud si někdo neumí namíchat křídovou barvu jsou tyto hotové relativně dobrá volba.

• , zakoupeno v Patina House

• Dobře se nanáší - je hustá, nekape.
    • Skvěle kryje - koupila jsem si světlou barvu, kterou jsem chtěla přetřít tmavě hnědé (skoro černé) šuplíky, tak jsem se trochu bála. Ale nakonec jsem byla mile překvapená, kryje skvěle a stačily jen 2 nátěry (klasika).
    • Snadno se s ní pracuje. Jsem naprostý amatér, toto bylo moje první přetírání nábytku a byla jsem překvapená, jak snadno to šlo.
    • Natírala jsem světlé a tmavé šuplíky stejnou barvou, u obou dva nátěry, a výsledek je zcela totožný. Což je super, pokud chcete sjednotit barvu různobarevných věcí, tato barva kryje perfektně a výsledný odstín je stejný, bez ohledu na původní barvu podkladu.
    • V reálu mi barva "Chicago Grey" přijde o trošku světlejší, než na fotkách.

Naprostá spokojenost, mohu jen doporučit.

Skvela barva

Velikost balení
0.12 l
Vydatnost
13 m²/l

Certifikát Toy safety na dětský nábytek i hračky. Mají extrémně nízký podíl těkavých organických látek a nezapáchají. Můžete tak natírat i v uzavřené místnosti. Barvy jsou nehořlavé a lze je použít na radiátory a v okolí krbů či kamen. Širokou škálu 48 odstínů lze vzájemně jakkoli míchat a najít vlastní originální odstín. Pomocí různých technik docílíte od hladkého jemného matného vzhledu po rozedraný patinovaný efekt. Výhody křídových barev Annie Sloan Netoxické Vodou ředitelné Certifikát na dětský nábytek a hračky Extrémně nízký podíl VOC (těkavých organických látek) Nezapáchají, můžete natírat v uzavřené místnosti Upozornění Vydatnost jednotlivých produktů je přímo závislá na druhu a stavu dřeva. Všechny údaje se vztahují na hladký a hoblovaný povrch. U jiných povrchů jako kartáčovaný, vroubkovaný, nebo drážkovaný povrch může být vydatnost odlišná!

• , zakoupeno v Patina House

• Dobře se nanáší - je hustá, nekape.
    • V reálu mi barva "Chicago Grey" přijde o trošku světlejší, než na fotkách.

Naprostá spokojenost, mohu jen doporučit.

Skvela barva

• , zakoupeno v Patina House

Dobré krytí barvy, snadné nanášení, výsledný efekt je úžasný. Nakupuji v Patina House výrobky Annie Sloan pravidelně.